کانکتور فیبر نوری SC

کانکتور فیبر نوری SC

جهت مشاوره فنی و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

(مدیر بازرگانی) 09128436521

37742627 - 071 (داخلی 1)

37742628 - 071 (داخلی 1)

کانکتور فیبر نوری SC به دلیل طراحی متراکم و فشرده ای که دارد می تواند در اتصالات duplex و simplex استفاده شود.
کانکتورهای SC هر چند قدیمی هستند ولی در حال حاضر رایج ترین کانکتور مورد استفاده در شبکه های WAN می باشد و محبوبیتش هر روز بیشتر می باشد. به دلیل اینکه کانکتور SC یک کانکتور snap in است امکان اتصال و جدا شدن با یک حرکت فشاری و کششی ساده را دارد.
کاربرد ها :
• Telecommunication
• CATV
• LAN & WAN
• Network
• Broadband
• FTTP

 

 

 

• موجود در انواع Duplex و Simplex
• موجود در دو نوع Multimode و Singlemode
• موجود در انواع APC, PC, UPC
• روکش کانکتور دارای مقاومت بالا در برابر اشتعال پذیری
• تلفات عبوری (Insertion loss) و تلفات بازگشتی (Return loss) کم
• طول عمر بالا
• تمام قسمت ها سازگار با RoHS

 

مشخصات کلی
General specifications
Fiber Optic Connector, SC Product name
62.5/125μm OM1, 50/125μm OM2,10Gig 50/125μm laser
optimized OM3/OM4 and 9/125μm OS1
Fiber compatibility
<0.2db , max:0.3 dB Insertion loss
PC>45 dB , UPC>50dB , APC>60 dB Return loss
0.9mm, 2.0mm or 3.0mm Cable size
Zirconia Ceramic Ferrule type
< 0.2dB change, 500 mating cycles Durability
-40 to +85ºC Temperature
EIA/TIA-568A, JIS C 5973, ANSI, IEC
RoHS
Standard

 

 

Ordering Information
Item Connector Type Ferrule
type
Fiber Type Connector Model Cable Diameter



Fiber Optic Connector



SC PC SM Single Mode
9/125
SX Simplex 09 0.9mm
LC UPC OM1 Single Mode
62.5/125
DX Duplex 20 2.0mm
ST APC OM2  Multi Mode
50/125
  30 3.0mm
FC OM3  Multi Mode
50/125
   
MU  OM4 Multi Mode
50/125
   
  DIN       

 

 

 

 

از طریق شماره های تماس یا فرم ذیل می توانید با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

دفتر شیراز :

موبایل:

(مدیر بازرگانی) 09128436521

تلفن تماس:
37742627 – 071 (داخلی 1) 

37742628 – 071 (داخلی 1)

فکس:

37742169 – 071 (داخلی 9)


دفتر تهران :

موبایل:

09214084389 

تلفن تماس:

88600818 – 021 (داخلی 205)

فکس:

88600818 – 021 (داخلی 5)


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *