کانکتور فیبر نوری FC

کانکتور فیبر نوری FC

جهت مشاوره فنی و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

(مدیر بازرگانی) 09128436521

37742627 - 071 (داخلی 1)

37742628 - 071 (داخلی 1)

کانکتور فیبر نوری FC به دلیل طراحی متراکم و فشده ای که دارند در اتصالات داپلکس و سیمپلکس استفاده می شوند.  کانکتور فیبر نوری FC به طور گسترده ای در انواع تجهیزات مخابراتی کاربرد دارد و به دلیل فرم کوچکی که دارد برای استفاده در رک ها، محفظه ها، پنل ها مناسب است.
کاربرد ها :
• مخابرات
• CATV
• LAN & WAN
• Network
• Broadband
• FTTA

 

 

 

• موجود در انواع Duplex و Simplex
• موجود در دو نوع Multimode و Singlemode
• موجود در انواع APC, PC, UPC
• روکش کانکتور دارای مقاومت بالا در برابر اشتعال پذیری
• تلفات عبوری (Insertion loss) و تلفات بازگشتی (Return loss) کم
• طول عمر بالا
• سازگارب با استانداردهای TIA/EIA , ANSI , IEC , NTT, JIS
• تمام قسمت ها سازگار با RoHS

 

مشخصات کلی
General specifications
Fiber Optic Connector, FC Product name
۶۲.۵/۱۲۵μm OM1, 50/125μm OM2,10Gig 50/125μm laser
optimized OM3/OM4 and 9/125μm OS1
Fiber compatibility
<0.2db , max:0.3 dB Insertion loss
PC>45 dB , UPC>50dB , APC>60 dB Return loss
۰.۹mm, 2.0mm or 3.0mm Cable size
Zirconia Ceramic Ferrule type
< 0.2dB change, 500 mating cycles Durability
-۴۰ to +85ºC Temperature
IEC61754-13, TIA-604-4
RoHS
Standard

 

 

Ordering Information
Item Connector Type Ferrule
type
Fiber Type Connector Model Cable Diameter



Fiber Optic Connector



SC PC SM Single Mode
۹/۱۲۵
SX Simplex ۰۹ ۰.۹mm
LC UPC OM1 Single Mode
۶۲.۵/۱۲۵
DX Duplex ۲۰ ۲.۰mm
ST APC OM2  Multi Mode
۵۰/۱۲۵
  ۳۰ ۳.۰mm
FC OM3  Multi Mode
۵۰/۱۲۵
   
MU  OM4 Multi Mode
۵۰/۱۲۵
   
  DIN       

 

 

 

 

از طریق شماره های تماس یا فرم ذیل می توانید با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

دفتر شیراز :

موبایل:

(مدیر بازرگانی) ۰۹۱۲۸۴۳۶۵۲۱

تلفن تماس:
۳۷۷۴۲۶۲۷ – ۰۷۱ (داخلی ۱) 

۳۷۷۴۲۶۲۸ – ۰۷۱ (داخلی ۱)

فکس:

۳۷۷۴۲۱۶۹ – ۰۷۱ (داخلی ۹)


دفتر تهران :

موبایل:

۰۹۲۱۴۰۸۴۳۸۹ 

تلفن تماس:

۸۸۶۰۰۸۱۸ – ۰۲۱ (داخلی ۲۰۵)

فکس:

۸۸۶۰۰۸۱۸ – ۰۲۱ (داخلی ۵)


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *