• پیگتیل های نوری 3 میلیمتر
  • پیگتیل نوری 3mm

پیگتیل نوریIndoor, Single-mode, Simplex, 3mm

جهت مشاوره فنی و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

(مدیر بازرگانی) 09128436521

37742627 - 071 (داخلی 1)

37742628 - 071 (داخلی 1)

 پیگتیل های فیبر نوری در واقع یک کابل با یک سرکانکتور است، از سر دارای کانکتور جهت اتصال به دستگاه و تجهیزات مخابراتی و از سر دیگر آن جهت فیوژن فیبر به کابل استفاده می شود. پیگتیل ها با انواع کانکتورها، فیبرها و کابل های مختلف طراحی و ساخته می شود.
پیگتیل های نوری در شبکه های مخابراتی، شیکه های LAN ، MAN و WAN ، پچ پنل های نوری، تجهیزات تست، شبکه پردازشگر دیتا، و … به کار می رود.

• دارای تائیدیه از دانشگاه شهید بهشتی، ارتباطات زیرساخت،مخابرات استان ها، مخابرات ایران، صنایع قطعات الکترونیک، وزارت دفاع، و …
• قابل عرضه با انواع کانکتورهای SC, LC, ST, FC و MU
• قابل عرضه با انواع روکش های کابل PVC, LSZH, OFNR
• قابل عرضه در انواع فیبر ها و متراژهای مختلف
• قابل عرضه در انواع قطر کابل های 0.9mm, 2mm و 3mm
• تلفات بازگشتی ( return loss)و تلفات عبوری ( insertion loss) پایین (100% تست شده مطابق با استانداردهای بین المللی)
• قابلیت اطمینان و استحکام کششی بالا
• طول عمر بالا
• سازگار با استانداردهای IEC, EIA(GR-326-Core)/TIA
• تمامی قسمت های پیگتیل سازگار با ROHS، REACH،

 

مشخصات کلی
General specifications
Optic Fiber Pigtail, Single-mode, 3mm
Product name
SC/ST/FC/LC Connector type
SM 3mm Product type
According to request of customer Length
PVC or LSZH or OFNR or OFNP(on request) Cable jacket type
Simplex Fiber Count
OS1/OS2 (ITU-T G.652D), ITU-T G.657A1, ITU-T G.657A2 Fiber type
<0.2dB Insertion Loss
PC>45 dB , UPC>55 dB , APC>60 dB Return loss
≤0.2 dB 1000 times mating cycles Repeatability
3 mm Cable Diameter
Yellow Jacket Color
-40ºC to +85ºC Operating Temperature

ITU-T G.652D), ITU-T G.657A1, ITU-T G.657A2, IEC 60784-1, IEC 61300, GR-326-CORE, GR-1435, ISO/IEC 11801, AS/NZS ISO/IEC 14763.3, IEC 61280-4-1, UL 94, ANSI/TIA-598C & RoHS

Standard

 

 

Ordering Information
Item Connector Type Ferrule Type Fiber Type Cable Type Jacket Material Cable Color Cable Diameter Cable Length



Fiber Optic Pigtail



SC UPC G.652.D Single Mode 9/125 SX Simplex P PVC Y Yellow 9 0.9mm 01 01m
LC APC G.657.A1 Single Mode 9/125 DX Duplex L LSZH O Orange 20 2.0mm 02 02m
ST   G.657.A2 Single Mode 9/125     W 30 3.0mm
FC   G.655 Single Mode 9/125     A Aqua   99 99m
MU   OM1 Multi Mode 50/125     B Blue    
    OM2 Multi Mode 50/125     G Green    
    OM3 Multi Mode 50/125          
    OM4 Multi Mode 50/125          

 

 

 

 

از طریق شماره های تماس یا فرم ذیل می توانید با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

دفتر شیراز :

موبایل:

(مدیر بازرگانی) 09128436521

تلفن تماس:
37742627 – 071 (داخلی 1) 

37742628 – 071 (داخلی 1)

فکس:

37742169 – 071 (داخلی 9)


دفتر تهران :

موبایل:

09214084389 

تلفن تماس:

88600818 – 021 (داخلی 205)

فکس:

88600818 – 021 (داخلی 5)


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *