• پیگتیل نوریIndoor, Single-mode, Simplex, 0.9mm
  • پیگتیل نوریIndoor, Single-mode, Simplex, 0.9mm
  • پیگتیل نوریIndoor, Single-mode, Simplex, 0.9mm

پیگتیل نوریIndoor, Single-mode, Simplex, 0.9mm

جهت مشاوره فنی و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

(مدیر بازرگانی) 09128436521

37742627 - 071 (داخلی 1)

37742628 - 071 (داخلی 1)

 پیگتیل های فیبر نوری Single-mode, Simplex, 0.9mm، در واقع یک کابل با قطر ۰.۹ میلیمتر و سینگل مود با یک سرکانکتور است، از سر دارای کانکتور جهت اتصال به دستگاه و تجهیزات مخابراتی و از سر دیگر آن جهت فیوژن فیبر به کابل استفاده می شود. پیگتیل های نوری با انواع کابل ها، تار نوری، و کانکتورها ساخته می شوند.
پیگتیل های نوری در مخیط های ایندور و در شبکه های مخابراتی، پچ پنل های نوری، تجهیزات تست، شبکه پردازشگر دیتا، و … به کار می رود.

• دارای تائیدیه از دانشگاه شهید بهشتی، ارتباطات زیرساخت،مخابرات استان ها، مخابرات ایران، صنایع قطعات الکترونیک، وزارت دفاع، و …
• قابل عرضه با انواع کانکتورهای SC, LC, ST, FC و MU
• قابل عرضه با انواع روکش های کابل PVC, LSZH, OFNR
• قابل عرضه در انواع فیبر ها و متراژهای مختلف
• قابل عرضه در انواع قطر کابل های ۰.۹mm, 2mm و ۳mm
• تلفات بازگشتی ( return loss)و تلفات عبوری ( insertion loss) پایین (۱۰۰% تست شده مطابق با استانداردهای بین المللی)
• قابلیت اطمینان و استحکام کششی بالا
• طول عمر بالا
• سازگار با استانداردهای IEC, EIA(GR-326-Core)/TIA
• تمامی قسمت های پیگتیل سازگار با ROHS، REACH،

 

مشخصات کلی
General specifications
Optic Fiber Pigtail, Multi-mode, 0.9mm Product name
SC/ST/FC/LC Connector type
SM 0.9mm Product type
According to request of customer Length
PVC or LSZH or OFNR or OFNP(on request) Cable jacket type
Simplex Fiber Count
OS1/OS2 (ITU-T G.652D), ITU-T G.657A1, ITU-T G.657A2 Fiber type
<0.2dB Insertion Loss
PC>45 dB , UPC>55 dB , APC>60 dB Return loss
≤۰.۲ dB 1000 times mating cycles Repeatability
۰.۹ mm Cable Diameter
Yellow Jacket Color
-۴۰ºC to +85ºC Operating Temperature

ITU-T G.652D), ITU-T G.657A1, ITU-T G.657A2, IEC 60784-1, IEC 61300, GR-326-CORE, GR-1435, ISO/IEC 11801, AS/NZS ISO/IEC 14763.3, IEC 61280-4-1, UL 94, ANSI/TIA-598C & RoHS

Standard

 

 

Ordering Information
Item Connector Type Ferrule Type Fiber Type Cable Type Jacket Material Cable Color Cable Diameter Cable Length



Fiber Optic Pigtail



SC UPC G.652.D Single Mode 9/125 SX Simplex P PVC Y Yellow ۹ ۰.۹mm ۰۱ ۰۱m
LC APC G.657.A1 Single Mode 9/125 DX Duplex L LSZH O Orange ۲۰ ۲.۰mm ۰۲ ۰۲m
ST   G.657.A2 Single Mode 9/125     W ۳۰ ۳.۰mm
FC   G.655 Single Mode 9/125     A Aqua   ۹۹ ۹۹m
MU   OM1 Multi Mode 50/125     B Blue    
    OM2 Multi Mode 50/125     G Green    
    OM3 Multi Mode 50/125          
    OM4 Multi Mode 50/125          

 

 

 

 

از طریق شماره های تماس یا فرم ذیل می توانید با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

دفتر شیراز :

موبایل:

(مدیر بازرگانی) ۰۹۱۲۸۴۳۶۵۲۱

تلفن تماس:
۳۷۷۴۲۶۲۷ – ۰۷۱ (داخلی ۱) 

۳۷۷۴۲۶۲۸ – ۰۷۱ (داخلی ۱)

فکس:

۳۷۷۴۲۱۶۹ – ۰۷۱ (داخلی ۹)


دفتر تهران :

موبایل:

۰۹۲۱۴۰۸۴۳۸۹ 

تلفن تماس:

۸۸۶۰۰۸۱۸ – ۰۲۱ (داخلی ۲۰۵)

فکس:

۸۸۶۰۰۸۱۸ – ۰۲۱ (داخلی ۵)


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *