پچ کورد Indoor, Single Mode , Duplex

جهت مشاوره فنی و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

(مدیر بازرگانی) 09128436521

37742627 - 071 (داخلی 1)

37742628 - 071 (داخلی 1)

پچ کورد Duplex سینگل مود برای شبکه های مخابراتی و همچنین برای شبکه های شهری و شبکه دسترسی کاربرد دارد.

 

• انواع کانکتورهای موجود: SC، LC، ST و FC
• قابل عرضه با روکش کابل با خاصیت LSZH برای فیبر نوری
• سازگار با الزامات استانداردهای IEC، EIA-TIA،
• قابل ارائه در انواع مختلف فیبرها در متراژهای مختلف
• رنگ روکش کابل: زرد
• مطابق با ROHS، REACH، SVHC
کاربرد
• CATV/VIDEO
• شبکه های نوری پسیو (PON)
• FTTX
• WDM و DWDM
• ATM، SONET و WDM
• پشتیبانی از مراکز داده و سرویس های ویدئوی چندکاناله، دیتا و صدا با سرعت بالا در سرویس های شهری و شبکه های دسترسی

SC/ST/FC/LC Connector type
Single mode duplex Optical Fiber type
PVC or LSZH (on request) Cable type
Blue Connector color
yellow Cable color
<0.2db , max:0.3 db Insertion Loss
Pc>45 db , upc>50db , APC>60 db Return loss
< 50 µm Apex offset
±100 nm Fiber Height
44N Tensile Strength for Jacketed Cable
7mm < R< 25mm E nd-face radius of curvature
<= 0.2 db 1000 times mating cycles Repeatability
-40 to +85c Working temperature
-40 to +85c Storage temperature

پچ کورد Indoor, Single Mode , Duplex

از طریق شماره های تماس یا فرم ذیل می توانید با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

دفتر شیراز :

موبایل:

(مدیر بازرگانی) 09128436521

تلفن تماس:
37742627 – 071 (داخلی 1) 

37742628 – 071 (داخلی 1)

فکس:

37742169 – 071 (داخلی 9)


دفتر تهران :

موبایل:

09214084389 

تلفن تماس:

88600818 – 021 (داخلی 205)

فکس:

88600818 – 021 (داخلی 5)


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *