پچ کورد Duplex سینگل مود برای شبکه های مخابراتی و همچنین برای شبکه های شهری و شبکه دسترسی کاربرد دارد.

 

• انواع کانکتورهای موجود: SC، LC، ST و FC
• قابل عرضه با روکش کابل با خاصیت LSZH برای فیبر نوری
• سازگار با الزامات استانداردهای IEC، EIA-TIA،
• قابل ارائه در انواع مختلف فیبرها در متراژهای مختلف
• رنگ روکش کابل: زرد
• مطابق با ROHS، REACH، SVHC
کاربرد
• CATV/VIDEO
• شبکه های نوری پسیو (PON)
• FTTX
• WDM و DWDM
• ATM، SONET و WDM
• پشتیبانی از مراکز داده و سرویس های ویدئوی چندکاناله، دیتا و صدا با سرعت بالا در سرویس های شهری و شبکه های دسترسی

SC/ST/FC/LC Connector type
Single mode duplex Optical Fiber type
PVC or LSZH (on request) Cable type
Blue Connector color
yellow Cable color
<0.2db , max:0.3 db Insertion Loss
Pc>45 db , upc>50db , APC>60 db Return loss
< 50 µm Apex offset
±۱۰۰ nm Fiber Height
۴۴N Tensile Strength for Jacketed Cable
۷mm < R< 25mm E nd-face radius of curvature
<= 0.2 db 1000 times mating cycles Repeatability
-۴۰ to +85c Working temperature
-۴۰ to +85c Storage temperature

پچ کورد Indoor, Single Mode , Duplex

از طریق شماره های تماس یا فرم ذیل می توانید با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

دفتر شیراز :

موبایل:

(مدیر بازرگانی) ۰۹۱۲۸۴۳۶۵۲۱

تلفن تماس:
۳۷۷۴۲۶۲۷ – ۰۷۱ (داخلی ۱) 

۳۷۷۴۲۶۲۸ – ۰۷۱ (داخلی ۱)

فکس:

۳۷۷۴۲۱۶۹ – ۰۷۱ (داخلی ۹)


دفتر تهران :

موبایل:

۰۹۲۱۴۰۸۴۳۸۹ 

تلفن تماس:

۸۸۶۰۰۸۱۸ – ۰۲۱ (داخلی ۲۰۵)

فکس:

۸۸۶۰۰۸۱۸ – ۰۲۱ (داخلی ۵)


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *