• آداپتور (کوپلر) فیبر نوری SC-SC

آداپتور (کوپلر) فیبر نوری SC/SC

#cc0202;">جهت مشاوره فنی و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

(مدیر بازرگانی) 09128436521

37742627 - 071 (داخلی 1)

37742628 - 071 (داخلی 1)

 آداپتورهای فیبر نوری برای اتصال دو پچکورد و یا پیگتیل فیبر نوری به یکدیگر طراحی و ساخته شده اند. آداپتور (کوپلر) فیبر نوری SC/SC دو کابل با کانکتور SC را به یکدیگر متصل می کند. شرکت کارت اعتبار فارس، آداپتورهای فیبر نوری SC/SC در انواع سینگل مود و مالتی مود، پالیش های PC, UPC و APC، با و بدون flange ارائه می دهد.
آداپتورهای نوری در شبکه های مخابراتی، شبکه های LAN ، MAN و WAN ، پچ پنل های نوری، تجهیزات تست، شبکه پردازشگر دیتا، و … به کار می رود.
.

• موجود در انواع سینگل مود و مالتی مود
• قابل عرضه با انواع پالیش PC, UPC و APC
• LSZH
• موجود در انواع سیمپلکس و داپلکس
• موجود در دو نوع با و بدون falnge
• تلفات بازگشتی ( return loss)و تلفات عبوری ( insertion loss) پایین (100% تست شده مطابق با استانداردهای بین المللی)
• عملکرد نوری عالی
• استحکام کششی بالا
• پایداری حرارتی بالا
• سازگار با استانداردهای بین المللی IEC 60784-1, IEC 61300, GR-326-CORE, ANSI/TIA-568-C.3, TIA-604, TIA-455, UL 94
• تمامی قسمت ها سازگار با ROHS،

 

مشخصات کلی
General specifications
Fiber Optic Adaptor SC/SC Product name
Single-mode or Multi-mode Mode
Zirconia ceramic / phosphorus bronze Sleeve
For 0.9mm, 2.0mm or 3.0mm Cable type
Simplex or Duplex Channels
0.2dB Insertion loss Max
<0.2dB change, 1000 mating cycles Durability
80N Strength of coupling mechanism
-40C +85C Operating Temperature
-40C +85C Storage Temperature
IEC 60784-1, IEC 61300, GR-326-CORE, ANSI/TIA-568-C.3, TIA-604, TIA-455, UL 94 Standard

 

 

Ordering Information
Item Adaptor Type(A) Adaptor Type(B) Ferrule
type
Fiber Type Adaptor Model Flange Cable Diameter



Fiber Optic Adaptor



SC SC PC SM Single Mode
9/125
SX Simplex WF With Flange 09 0.9mm
LC LC UPC OM1 Single Mode
62.5/125
DX Duplex OF Flange Less 20 2.0mm
ST ST  APC OM2  Multi Mode
50/125
  30 3.0mm
FC  FC OM3  Multi Mode
50/125
   
MU  MU  OM4 Multi Mode
50/125
   

 

 

 

 

از طریق شماره های تماس یا فرم ذیل می توانید با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

دفتر شیراز :

موبایل:

(مدیر بازرگانی) 09128436521

تلفن تماس:
37742627 – 071 (داخلی 1) 

37742628 – 071 (داخلی 1)

فکس:

37742169 – 071 (داخلی 9)


دفتر تهران :

موبایل:

09214084389 

تلفن تماس:

88600818 – 021 (داخلی 205)

فکس:

88600818 – 021 (داخلی 5)


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *