• آداپتور فیبر نوری fc lc
  • آداپتور فیبر نوری fc lc

آداپتور فیبر نوری FC-LC

#cc0202;">جهت مشاوره فنی و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

(مدیر بازرگانی) 09128436521

37742627 - 071 (داخلی 1)

37742628 - 071 (داخلی 1)

 آداپتور فیبر نوری FC-LC برای اتصال دو پچکورد و یا پیگتیل فیبر نوری با کانکتورهای متفاوت FC و LC به یکدیگر طراحی و ساخته شده اند، به عبارت دیگر کابل با یک سرکانکتور FC را به کابل دیگر با کانکتور LC وصل می کند. شرکت کارت اعتبار فارس، انواع آداپتورهای فیبر نوری FC/LC در انواع سینگل مود و مالتی مود، پالیش های PC, UPC و APC ارائه می دهد.
آداپتور فیبر نوری FC-LC اغلب در پچ پنل های نوری و ساب پنل ها و همچنین در شبکه های مخابراتی به کار می رود.
.

• موجود در انواع سینگل مود و مالتی مود
• قابل عرضه با انواع پالیش  PC , UPC و APC
• موجود در انواع سیمپلکس و داپلکس
• تلفات بازگشتی ( return loss)و تلفات عبوری ( insertion loss) پایین
• عملکرد نوری عالی
• بدنه دارای مقاومت بالا به خوردگی
• پایداری حرارتی و  ابعادی بالا
• Durability 1000 matings
• تمامی قسمت ها سازگار با ROHS،

 

مشخصات کلی
General specifications
Fiber Optic Adaptor FC/LC Product name
Single-mode Mode
Simplex Fiber Counts
Zirconia Ceramic DIN Sleeve material
Metal Housing Material
0.2dB Insertion loss Max
≤0.2 dB typical change, 1000matings Durability
-40ºC +85ºC Temperature
RoHS Standard

 

 

Ordering Information
Item Adaptor Type(A) Adaptor Type(B) Ferrule
type
Fiber Type Adaptor Model Flange Cable Diameter



Fiber Optic Adaptor



SC SC PC SM Single Mode
9/125
SX Simplex WF With Flange 09 0.9mm
LC LC UPC OM1 Single Mode
62.5/125
DX Duplex OF Flange Less 20 2.0mm
ST ST  APC OM2  Multi Mode
50/125
  30 3.0mm
FC  FC OM3  Multi Mode
50/125
   
MU  MU  OM4 Multi Mode
50/125
   
  DIN  DIN      

 

 

 

 

از طریق شماره های تماس یا فرم ذیل می توانید با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

دفتر شیراز :

موبایل:

(مدیر بازرگانی) 09128436521

تلفن تماس:
37742627 – 071 (داخلی 1) 

37742628 – 071 (داخلی 1)

فکس:

37742169 – 071 (داخلی 9)


دفتر تهران :

موبایل:

09214084389 

تلفن تماس:

88600818 – 021 (داخلی 205)

فکس:

88600818 – 021 (داخلی 5)


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *