• آداپتور فیبر نوری FC/PC-SC

آداپتور فیبرنوری FC/PC-SC

جهت مشاوره فنی و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

(مدیر بازرگانی) 09128436521

37742627 - 071 (داخلی 1)

37742628 - 071 (داخلی 1)

آداپتور فیبرنوری برای اتصال دو پچکورد و یا پیگتل فیبر نوری به یکدیگر طراحی و ساخته شده اند. این آداپتور ها دارای دو نوع سینگل مود و مالتی مود می باشد. این آداپتور FC/PC-SC از نوع هایبرید بوده و کابل با کانکتور FC/PC را به کابل با کانکتور SC متصل می کند.

کاربردها:
• مخابرات
• CATV
• شبکه های LAN و WAN
•  Network
• Broadband

• موجود در انواع single-mode و multi-mode

نگهدارنده داخلی آداپتور ساخته شده از جنس زیرکونیا (Zirconia ) یا برنز فسفر (Phosphor bronze)

• تلفات عبوری (Insertion loss) و تلفات بازگشتی (Return loss) کم

• عملکرد نوری عالی

• طول عمر بالا

• سازگار با استاندارد NTT و GR-910-CORE و همچنین  سازگار با RoHS

 

مشخصات فنی
Technical Specifications

Product

Hybrid Adapter 

حالت
Mode
S.M(Zroz)                  M.M(P.B)
تلفات عبوری
Insertion loss
 ≤0.2dB                          ≤0.3dB
تلفات بازگشتی
Return loss
 — —                               ≥45dB
عملکرد آداپتور در 500 مرتبه وصل و قطع شدن در اتصالات
Mating Durability(500times) A 
 Additional Loss≤0.1dB, Return Loss Variability<5dB
Temperature Stability(-40C~85C) Additional Loss≤0.2dB,Return Loss Variability<5dB
درجه حرارت عملیاتی
Operating Temperature
-40C~+85C
درجه حرارت ذخیره سازی
Storage Temperature
-40C~+85C

 

 

 

 

 

 

از طریق شماره های تماس یا فرم ذیل می توانید با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

دفتر شیراز :

موبایل:

(مدیر بازرگانی) 09128436521

تلفن تماس:
37742627 – 071 (داخلی 1) 

37742628 – 071 (داخلی 1)

فکس:

37742169 – 071 (داخلی 9)


دفتر تهران :

موبایل:

09214084389 

تلفن تماس:

88600818 – 021 (داخلی 205)

فکس:

88600818 – 021 (داخلی 5)


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *