• آداپتور فیبر نوری FC/PC-SC

آداپتور فیبرنوری FC/PC-SC

جهت مشاوره فنی و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

(مدیر بازرگانی) 09128436521

37742627 - 071 (داخلی 1)

37742628 - 071 (داخلی 1)

آداپتور فیبرنوری برای اتصال دو پچکورد و یا پیگتل فیبر نوری به یکدیگر طراحی و ساخته شده اند. این آداپتور ها دارای دو نوع سینگل مود و مالتی مود می باشد. این آداپتور FC/PC-SC از نوع هایبرید بوده و کابل با کانکتور FC/PC را به کابل با کانکتور SC متصل می کند.

کاربردها:
• مخابرات
• CATV
• شبکه های LAN و WAN
•  Network
• Broadband

• موجود در انواع single-mode و multi-mode

نگهدارنده داخلی آداپتور ساخته شده از جنس زیرکونیا (Zirconia ) یا برنز فسفر (Phosphor bronze)

• تلفات عبوری (Insertion loss) و تلفات بازگشتی (Return loss) کم

• عملکرد نوری عالی

• طول عمر بالا

• سازگار با استاندارد NTT و GR-910-CORE و همچنین  سازگار با RoHS

 

مشخصات فنی
Technical Specifications

Product

Hybrid Adapter 

حالت
Mode
S.M(Zroz)                  M.M(P.B)
تلفات عبوری
Insertion loss
 ≤۰.۲dB                          ≤۰.۳dB
تلفات بازگشتی
Return loss
 — —                               ≥۴۵dB
عملکرد آداپتور در ۵۰۰ مرتبه وصل و قطع شدن در اتصالات
Mating Durability(500times) A 
 Additional Loss≤۰.۱dB, Return Loss Variability<5dB
Temperature Stability(-40C~۸۵C) Additional Loss≤۰.۲dB,Return Loss Variability<5dB
درجه حرارت عملیاتی
Operating Temperature
-۴۰C~+۸۵C
درجه حرارت ذخیره سازی
Storage Temperature
-۴۰C~+۸۵C

 

 

 

 

 

 

از طریق شماره های تماس یا فرم ذیل می توانید با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

دفتر شیراز :

موبایل:

(مدیر بازرگانی) ۰۹۱۲۸۴۳۶۵۲۱

تلفن تماس:
۳۷۷۴۲۶۲۷ – ۰۷۱ (داخلی ۱) 

۳۷۷۴۲۶۲۸ – ۰۷۱ (داخلی ۱)

فکس:

۳۷۷۴۲۱۶۹ – ۰۷۱ (داخلی ۹)


دفتر تهران :

موبایل:

۰۹۲۱۴۰۸۴۳۸۹ 

تلفن تماس:

۸۸۶۰۰۸۱۸ – ۰۲۱ (داخلی ۲۰۵)

فکس:

۸۸۶۰۰۸۱۸ – ۰۲۱ (داخلی ۵)


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *