مشخصات محصول

 
 
 
 
-
Information
fccc
 
نام محصول .

پچکورد نوری ،NZ, Single mode, DIN-DIN, Outdoor

کد محصول .
FC-Out-din-din NZ Patch cord
 
معرفی محصول :
پچکوردها NZDSF اتصالات قابل انعطافی هستند که برای دستیابی به انتقال با نرخ بالاتر در در تجهیزات اکتیو، دستگاه-های نوری پسیو و اتصالات به کار می روند. روکش فلزی این نوع پچکوردها، آن ها را در برابر شرایط مخرب محیطی مقاوم می سازد
-
Other Details
• بهره وری بالا برای انتقالات نوری
• تلفات کابل و تلفات بازگشتی پایین
• قابل ارائه در سه نوع فول آرمورد، نیمه آرمورد و بدون آرمورد
• قابل ارائه در انواع متراژهای مختلف
• سازگار با الزامات استانداردهای ITU-T G-655، IEC، TIA/EIA
• مطابق با SVHC، REACH، ROHS
کاربرد:
• برای ایجاد یک شبکه شهری با عملکرد و سرعت بالا(10Gbps & 40Gbps) و مسافت طولانی
• WDM و DWDM
• CATV/VIDEO
• شبکه های نوری پسیو (PON)
• SONET، ATM و WDM
• FTTX
• کاربردهای نظامی
 
-
Technical Specification
Connector Specification
Singelmode DIN Connector
≤ 0.20dB  Insertion Loss
≥ 50 dB(PC)
≥ 55 dB(UPC)
≥ 65dB(APC)
Return Loss
< 0.20 dB typical change, 1000 mating Durability
-40 to +80 °C Operation Temperature
Fiber Specification
Wavelength (nm) Maximum value (dB/km) Maximum attenuation
0.4≥ 1383
0.32≥ 1410
0.26≥ 1450
0.19≥  1550
0.21≥ 1625
Max. α difference (dB/km) Ref. λ (nm) Range (nm) Attenuation vs. wavelength
0.02 1550 1525-1575
0.03 1550 1550-1625
Induced attenuation (dB) Wavelength (nm) Number of turns Mandrel diameter (mm) Macrobend loss
0.50≥ 1550 & 1625 1   32
0.05≥ 1550 & 1625  100 60
MFD (micro meter) Wavelength (nm) Mode-field diameter
9.6±0.4 1550
Dispersion value (ps/(nm.km)) Wavelength (nm) Dispersion
2.0-5.5  1530
4.5-6.0 1565
5.8-11.2 1625
4.0 m radius of curvature≤ Fiber curl Glass geometry
125.0±0.7 micro meter  Cladding diameter
0.5 micro meter ≥ Core-clad concentricity
0.7%≥ Cladding non-circularity
242±5 micro meter Coating diameter Coating geometry
<12 micro meter Coating-cladding concentricity
< 0.05 dB  Temperature Dependence -60°C to +85°C
< 0.05 dB Temperature Humidity Cycling -10°C to 85°C up to 95% RH
< 0.05 dB Water Immersion, 23 + 2°C
< 0.05 dB Heat Aging, 85 + 2°C
Cable Specification
0.45 dB/km
0.25 dB/km
0.34 dB/km
1310 nm
1550 nm
1625 nm
  Attenuation, Loose Tube Cable
 
N/A
N/A
N/A
1310 nm
1550 nm
1625 nm
 Attenuation, Tight Buffer Cable
8.4 + 0.6 μm
8.9 + 0.6 μm
1310 nm
1550 nm
1625 nm
Mode Field Diameter
1.471
1.470
1.470
1310 nm
1550 nm
1625 nm
Group Refractive Index
-8 ps/(nm-km) (typical) 1310 nm Dispersion
2.6 to 6 ps/(nm-km) from 1530 - 1565 nm 1550 nm
4.0 to 8.9 ps/(nm-km) from 1565 - 1925 nm 1625 nm
1.0 dB/km Attenuation @ 1385 nm
0.10 dB Point Defects
< 1260 Cutoff Wavelength
< 0.05 ps/(km-nm-nm) at 1550 nm Dispersion Slope
< 0.1 ps/sqrt(km) olarization Mode Dispersion Link Design Value
LSZH Cable Material
Aramid Strength Member
3000 Crush (N) short term
200 Crush (N) long term
-20 to 60 Operating temperature (ºC)td>
 
 

 

دریافت کاتالوگ

Prod.
پچکورد NZDSF, Single mode, DIN-DIN, Indoor
Publish Date.
2016