پچ کورد نوری Outdoor, Single Mode, Full Armored

محصول

 
 
 
 







 
-
Information
fccc
نام محصول .
پچ کورد Outdoor, Single Mode, Full Armored
کد محصول .
FC-Pat-O-SM-Du-FAr
کاربرد و ویژگیها :
پچ کوردها، اتصالات قابل انعطافی هستند که در تجهیزات اکتیو، دستگاه های نوری پسیو و اتصالات بکار می روند. روکش فلزی این نوع پچ کوردها، آن ها را در برابر شرایط مخرب محیطی مقاوم می سازد.
 • CATV/VIDEO
• شبکه های نوری پسیو (PON)
• FTTX
• ATM، SONET و WDM
• کاربردهای نظامی
-
Other Details
• انواع کانکتورهای موجود: SC، LC، ST و FC
• قابل عرضه با روکش کابل با خاصیت LSZH برای فیبر نوری
• سازگار با الزامات استانداردهای IEC، EIA-TIA،
• قابل ارائه در انواع مختلف فیبرها در متراژهای مختلف
• مطابق با ROHS، REACH، SVHC
-
Technical Specification
Connector Specification
0.25 db  IL Max/Master (Acceptance)
0.18 db Ave/Master
0.18 db Ave/Random
55/65 db Return Loss
Single mode
UPC/APC
Fiber Specification
0.38 @ 1310nm / 0.25 @ 1550nm Attenuation (dB/km) Single mode
3.0 @ 1310nm / 18.0 @ 1550nm  Chromatic Dispersion (PS/nm x km)
Single mode
2.8 @ 850nm / 0.8 @ 1300nm Attenuation (dB/km) Multimode
 
Cable Specification
LSZH  Cable Material
Aramid Strength member
3000 Crush (N) short term
200 Crush (N) long term
-20 to 60  Operating temperature(°C)

دریافت کاتالوگ

Prod.
پچ کورد Outdoor, Single Mode, Full Armored
Publish Date.
2015