شماره تلفن مخابرات استان

شماره تماس مدیرعامل شرکت مخابرات استان آذربایجان شرقی 04133325566 - 04133399199  فکس 04133322822

شماره تماس مدیرعامل شرکت مخابرات استان آذربایجان غربی 04433452020 - 04433451010 فکس 04433453030

شماره تماس مدیرعامل شرکت مخابرات استان اردبیل 04533459940 - 04533459942 فکس 04533459921

شماره تماس مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان 03136629090 - 03136639999 فکس 03136620121

شماره تماس مدیرعامل شرکت مخابرات استان البرز 02632575001 - 02632575002 فکس 02632575064

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از تعریف و اجرای ۲۰ پروژه برای توسعه شبکه مخابرات کشور خبر داد و گفت: در این طرح ها، نوسازی شبکه تلفن در دستور کار قرار دارد.

اسدالله دهناد در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به ارائه برنامه های توسعه ای شرکت مخابرات ایران که از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به این شرکت تکلیف شده است، اظهار داشت: شرکت مخابرات ایران در بهمن‌ماه سال ۱۳۹۳ برنامه توسعه‌ای خود را در بخش تلفن ثابت به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه داد که براساس این برنامه قرار است در ۴ سال آینده ۷۲۰۰ میلیارد تومان در دوبخش تلفن ثابت و همراه هزینه شود.

این اصطلاح مدتی است که بر سر زبان ها افتاده است.

معاون وزیر ارتباطات از جایگاه اول ایران در میزبانی اطلاعات دیجیتالی در بین کشورهای منطقه خاورمیانه خبر داد.

به گزارش ایتنا از مهر، نصرالله جهانگرد صبح امروز سه شنبه از دیتاسنتر استان گیلان بازدید کرد. این استان جزو هشت استان کشور است که مرکز داده ملی در آن به بهره‌برداری رسیده است.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه راه‌اندازی مراکز داده مهمترین عنصر پیاده‌سازی دولت الکترونیک به شمار می‌رود، گفت: آینده جهان به سمت تبادل حجم عظیمی از اطلاعات در حرکت است و ثروت آینده کشورها را داده‌کاوی این اطلاعات تامین می‌کند، بر این اساس لزوم راه‌اندازی پایگاه‌های داده که بتوانند این اطلاعات عظیم را ذخیره، مدیریت و پردازش کنند، در برنامه توسعه کشور مدنظر قرار گرفته است.

محققان پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با همکاری دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی به دانش فنی ساخت آنتن ماهواره ژئو دست یافتند که با دنبال کردن نقشه ایران، از ارسال و ایجاد تداخل سیگنال برای کشورهای همسایه جلوگیری می‌کند.

به گزارش ایتنا از مهر، شرکت ارتباطات زیرساخت، براساس مناقصه‌ای، نگهداری و بهسازی شبکه راه دور را در استان‌ها، به بخش خصوصی واگذار کرد.

این شرکت براساس یک مناقصه خدمات نگهداری، پشتیبانی و بهسازی شبکه مادر مخابراتی را در ۳۰ استان به بخش خصوصی سپرد.

تاکنون پیمانکاران نگهداری این شبکه در ۲۳ استان مشخص شدند و ۷ استان باقی مانده تا دو هفته آینده مشخص خواهند شد.

به این ترتیب و با اجرای این مناقصه، حدود ۳ هزار فرصت کاری برای نیروهای بخش خصوصی شرکت‌های پیمانکار در سراسر کشور فراهم می‌شود.

ایتنا - بررسی‌ها نشان داد 100 درصد سرمایه‌گذاری‌ها و استقرار سیستم‌های DAS توسط خود اپراتورها انجام می‌شود.
رشد سه برابری استفاده از سیستم‌های DAS در شبکه مخابراتی جهانی


به طور میانگین ۲۰ شرکت خصوصی برتر جهان در زمینه ارائه خدمات بی‌سیم، ارتباطی و کابلی، تا سال ۲۰۱۸ میلادی تعداد سیستم‌های آنتن‌دهی توزیع شده (DAS) را در شبکه‌های خود سه برابر افزایش می‌دهند.

طرح استفاده از دانش شرکت‌های موفق حوزه IP در کشورهای توسعه‌یافته، یکی از برنامه‌های راهبردی شرکت مخابرات ایران است. این شرکت در نظر دارد با استفاده از دانش مشاوران خارجی و تسری دادن آن به سایر بخش‌ها، طراحی شبکه IP کشور را با کمک نیروهای متخصص و آموزش‌دیده فعال داخلی ساماندهی کند و توسعه بخشد.
عقد قرارداد پروژه IPNI + IPNOC با شرکتKT جزئی از این نقشه استراتژیک شرکت مخابرات ایران است. هدف از اجرای پروژهIPNI، تأمین زیرساخت‌های شبکه IP کشور برای شبکه ثابت دیتا و موبایل به صورت یکپارچه و در یک برنامه پنج‌ساله توسعه تجهیزات و فناوری است و هدف از اجرای پروژه IPNOC نیز ایجاد مرکز مدیریت عملیات شبکه به صورت یکپارچه و متمرکز است. به منظور آگاهی از جزئیات این پروژه با مهندس حسین‌پور، مدیرکل راهبرد شبکه به عنوان مدیر پروژه IPNOC به گفت‌وگو نشستیم.

مدیر امور شبکه شرکت مخابرات ایران از راه‌اندازی شبکه یکپارچه IP مخابرات به منظور هم‌افزایی حوزه ثابت و سیار تا پایان سال ۱۳۹۶ خبر داد.


به گزارش ایتنا از فارس، محمدرضا حاجی محمدی در واکنش به انتقاد وزارت ارتباطات که اعلام می‌کند شرکت مخابرات باید شبکه را مبتنی بر IP توسعه دهد تا امکان ارائه چندین سرویس روی یک خط و در نتیجه افزایش درآمد مخابرات فراهم شود، اظهار داشت: با توجه به الزامات پیاده ‌سازی شبکه ملی اطلاعات، با تصویب هیات مدیره شرکت مخابرات ایران مقرر شد شبکه یکپارچه IP کشوری مخابرات تا سال ۹۶ پیاده‌سازی و اجرا شود.

مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ، با بر تاکید بر اینکه تا کنون حدود 270 شهر از پوشش نسل سوم همراه اول برخوردار شده اند، گفت: تا پایان امسال شهرهای برخوردار از پوشش نسل سوم همراه اول به 500 شهر خواهد رسید.
به گزارش خبرنگار سیتنا ، مهندس صدوقی در نشست شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج، افزود: با برنامه ریزی های انجام شده تعداد شهرهای تحت پوشش نسل سوم تلفن همراه اپراتور اول تا سه ماه آینده و پیش از پایان سال به 500 شهر افزایش خواهد یافت.

اگر تا کنون از محصولات گوگل بهره گرفته اید، به احتمال بسیار زیاد ساندر پیچای نیز در نوع استفاده شما از آنها، دخیل بوده است. پیچای در سال ۲۰۰۴ به گوگل پیوست و در این مدت، توانست دامنه ی مدیریت خود را از کروم، به گوگل درایو، مپز، اپلیکیشن ها، کروم OS، اندروید، جستجو، تبلیغات و بخش پروژه و تکنولوژی های پیشرفته گوگل (ATAP) گسترش دهد.

لری پیج، مدیر عامل گوگل در اکتبر سال ۲۰۱۴ مسئولیت های بسیاری را به شکل رسمی به دست او سپرد.

وب سایت The Verge در یک گفتگوی اختصاصی تلاش نموده تا آینده ی گوگل را از دیدگاه ساندر پیچای ببیند. او می خواهد همه محصولات گوگل را از طریق «یادگیری ماشینی» بهبود بخشد؛ اما از آن مهمتر، همواره تلاش داشته تا پردازش کامپیوتری را به دست میلیاردها نفر در سراسر جهان برساند. وی معتقد است که انسان ها برابر هستند و تلاش می کند با تکنولوژی، سطح زندگی افراد را ارتقا دهد.